diskuse členů klubu

agelity

david | 17.06.2017

S Jackym nejdeme můj brácha se ženi.

výcvik agility

Chaloupková | 16.06.2017

Ahoj agiliťáci,
výcvik 17.6. povede Verča, prosím nikdo ji do výcviku nezasahujte, ani já si nepřeji, aby mne kdokoli zasahoval do sobotních výcviků. Ve středu přijdu také na výcvik, abych se s vámi domluvila na ukázku výcviku na Hadačce. Telefonovala jsem p. Lehečkovi, ale telefon nepřijmul a tak jsem poslala SMS s prosbou o převoz překážek. Bohužel neodpověděl a sobotu nepřijdu, kdyby jste se na něčem dohodli, tak mi prosím dejte vědět. Prozatím účast na Hadačce přislíbili Pája, Verča, David a já. Je nás málo, doufám, že to nějak zvládneme. Počítejte s ukázkou začátkem srpna U smrku a koncem října v Nečtinech a doufám, že tam nebudeme zase jen čtyři.
Kdybychom se nedomluvili na převozu překážek na Hadačku , museli by jsme změnit trať a potřebovali by jsme víc aut.
Ahoj Chaloupková

výcvik

Chaloupková | 14.06.2017

Ahoj agi´T

Středeční trénink

Míla | 13.06.2017

Ve středu 14.6. nás čeká předpředposlední středeční trénink před prázdninami. Kdo přijde?

Re: Středeční trénink

Veronika | 14.06.2017

S Ťapkou přijdeme

Re: Středeční trénink

Dominik | 14.06.2017

S Megi a Roxy dorazíme :)

10.6

david | 10.06.2017

S Jackym dorazime

výcvik

Chaloupková | 09.06.2017

Zítra 10.6. výcvik psů od 9,30. Těším se na vaši účast. Potřebuji s vámi projednat organizační záležitosti, takže přijďte všichni.
Chaloupková

Omluvenka ze sobotních tréninků

Míla | 09.06.2017

Milí agiliťáci, omluvte moji nepravidelnou účast na sobotních cvičeních, z tréninkových důvodů budu upřednostňovat závody. Děkuji za pochopení a těším se na pravidelná cvičení ve středu od 17-19 hod.

agelity

David | 07.06.2017

vypadato ze prset nebude s Jackym dorazim

<< 3 | 4 | 5 | 6 | 7 >>

Přidat nový příspěvek