diskuse členů klubu

agelity

david | 28.06.2017

je dnes cvicak?

Středeční výcvik agility

Míla | 26.06.2017

Milí agiliťáci,
z organizačních informací mi vyplynulo, že tuto středu 28.6. budete nacvičovat na ukázku v Hadačce. Přeji vám i vašim pejskům hodně zdaru a hezké prázdniny!
MM

Agility

Chaloupková | 23.06.2017

Zítra 24.6. od 9:30 hod. Rozmyslete si kdo z vás bude o prázdninách v sobotu chodit na výcvik agility. V předešlých letech byl výcvik agility zrušen. Potřebuji vědět jak David pojede na Hadačku. Je nutné, aby všichni co pojedou na Hadačku přišli nakládat překážky. Prozatím čas odjezdu neznám, zítra sdělím. Ahoj Chaloupková

agelity

david | 21.06.2017

je moc velke horko s jackym nedorazime

Agility 21.6.

Veronika | 21.06.2017

Ahoj, dnes agility bude, doufám, že přijdete :)

Agility 21.6.

Veronika | 21.06.2017

Ahoj, dnes trénink bude, doufám, že přijdete :)

agelity

david | 17.06.2017

S Jackym nejdeme můj brácha se ženi.

výcvik agility

Chaloupková | 16.06.2017


Ahoj agiliťáci,
výcvik 17.6. povede Verča, prosím nikdo ji do výcviku nezasahujte, ani já si nepřeji, aby mne kdokoli zasahoval do sobotních výcviků. Ve středu přijdu také na výcvik, abych se s vámi domluvila na ukázku výcviku na Hadačce. Telefonovala jsem p. Lehečkovi, ale telefon nepřijmul a tak jsem poslala SMS s prosbou o převoz překážek. Bohužel neodpověděl a sobotu nepřijdu, kdyby jste se na něčem dohodli, tak mi prosím dejte vědět. Prozatím účast na Hadačce přislíbili Pája, Verča, David a já. Je nás málo, doufám, že to nějak zvládneme. Počítejte s ukázkou začátkem srpna U smrku a koncem října v Nečtinech a doufám, že tam nebudeme zase jen čtyři.
Kdybychom se nedomluvili na převozu překážek na Hadačku , museli by jsme změnit trať a potřebovali by jsme víc aut.
Ahoj Chaloupková

výcvik

Chaloupková | 14.06.2017

Ahoj agi´T

Středeční trénink

Míla | 13.06.2017

Ve středu 14.6. nás čeká předpředposlední středeční trénink před prázdninami. Kdo přijde?

<< 3 | 4 | 5 | 6 | 7 >>

Přidat nový příspěvek